ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΕ.Φ.Ι.ΑΠ.

Η Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου Ρεθύμνου και το Προσωπικό του Κέντρου Φυσικής και Ιατρικής Αποκατάστασης Ρεθύμνου (ΚΕ.Φ.Ι.ΑΠ.), επιθυμούν να ευχαριστήσουν δημόσια:

1. Τα παιδιά που συμμετείχαν στο πρόγραμμα της θερινής δημιουργικής απασχόλησης που πραγματοποιήθηκε τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο 2019.

2. Τις οικογένειες που μας εμπιστεύτηκαν τα παιδιά τους

3. Τους επαγγελματίες Ρεθυμνιώτες και τους φορείς της πόλης που μας φιλοξένησαν στις επιχειρήσεις τους και συνέδραμαν ο καθένας με το δικό του τρόπο, αυτοί είναι:

• Το Τμήμα Τροχαίας Ρεθύμνου

• Την κρεπερί “Haris Creperie”

• Το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης Ρεθύμνου

• Το Φυτώριο “Creta Plants”

• Την καφετέρια «Ηνωμένα Βουστάσια»

• Την καφετέρια “ Le Jardin” • Το γραφείο “Talos road tours” για την βόλτα με το τρενάκι

• Το καφεζαχαροπλαστείο “Chocolat”

Σας υπενθυμίζουμε ότι για πληροφορίες, ενημέρωση και προγραμματισμό ραντεβού οι ενδιαφερόμενοι πολίτες μπορούν να επισκέπτονται το ΚΕΦΙΑΠ, να στέλνουν e-mail ή να καλούν στο παρακάτω τηλέφωνο.

ΚΕ.Φ.Ι.ΑΠ. Παπανικολάου 23 Καλλιθέα Ρέθυμνο

Τηλέφωνο 2831 3 41 800