Μεταφορά των ΤΕΠ στη νέα πτέρυγα

Δ Ε Λ Τ Ι Ο    Τ Υ Π Ο Υ

Λειτουργία Νέας Πτέρυγας στο Γενικό Νοσοκομείο Ρεθύμνου.

Σας γνωρίζουμε ότι την Πέμπτη 16 και Παρασκευή 17 Ιουνίου 2011 θα γίνει η μετακόμιση του Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών (ΤΕΠ), που θα στεγαστεί στην Νέα Πτέρυγα του Νοσοκομείου.
Τις ημέρες αυτές η εξυπηρέτηση του κοινού για επείγοντα περιστατικά, θα γίνεται στο χώρο των Τακτικών Εξωτερικών Ιατρείων του Νοσοκομείου.
Η λειτουργία της Νέας Πτέρυγας θα ξεκινήσει την Παρασκευή 17 Ιουνίου στις 21:00 μ.μ. και η εξυπηρέτηση των προσερχόμενων στο ΤΕΠ και η κίνηση των ασθενοφόρων θα γίνεται από τη νέα είσοδο του ΤΕΠ του Νοσοκομείου, στην οδό Κουμουνδούρου.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι λόγω των εργασιών, πιθανόν να υπάρξουν προβλήματα επικοινωνίας με το τηλεφωνικό κέντρο τις πρωινές ώρες της 15ης Ιουνίου 2011.
Παρακαλούμε για την κατανόηση των πολιτών στις τυχόν δυσκολίες που θα παρουσιαστούν το διάστημα αυτό.

Από τη Διοίκηση

του Γενικού Νοσοκομείου Ρεθύμνου